KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Producent sprzętu mleczarskiego i rolniczego do pozyskiwania mleka

DeLaval to szwedzka firma o bardzo dużej tradycji. Pierwotnie nazywała się Alfa Laval Agri, lecz w 1991 wydzielono ją z firmy Alfa Laval. Za firmą tą przemawia ogromne doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra, ponieważ została założona przez Gustafa de Lavala w 1883 roku.

DeLaval od samego początku bierze czynny udział przy wprowadzaniu najnowocześniejszych technologii wspierających produkcję mleka. Poza tym świadczy również wszelkiego typu usługi z tym związane, zapewniając tym samym kompletną obsługę firm z sektora rolnictwa i nie tylko.

Dzięki bardzo długiej obecności na arenie międzynarodowej DeLaval pomaga rozwijać się swoim Klientom w kilkudziesięciu krajach, a jego siła rynkowa wciąż rośnie.
Stawiając na stabilne rozwiązania oraz korzystając tylko ze sprawdzonych technologii DeLaval daje praktycznie pewność, że jest to bardzo dobrze zainwestowany kapitał, który zwróci się z nawiązką. Idea podstawową DeLaval jest maksymalne upraszczanie procesu produkcji mleka dzięki stosowaniu całkowitej automatyki przez producentów.

Szczegóły strony delaval-witkowski.pl: