KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Www.deklaracja-pit-28.pl - PIT 2021

Każdego roku, jako podatnicy mamy obowiązek rozliczyć podatek dochodowy, tak więc zobowiązani jesteśmy obecnie wypełnić i dostarczyć do Urzędu Skarbowego właściwą dla nas deklarację pit 2021 / pit 2022. Na złożenie naszego rocznego zeznania podatkowego w większości (jak np. pit 37 czy pit 36) mamy czas do 30 kwietnia, nie mniej istotne jest to, że deklaracja pit 28 musi zostać złożona wcześniej niż pozostałe pity, bo do 31 stycznia 2022.
Pit 28 składają podatnicy, którzy rozliczają się w oparciu o przychody ewidencjonowane. Pit ten wypełniają osoby, jakie prowadzą indywidualną, lub w formie spółki jawnej, cywilnej osób fizycznych działalność pozarolniczą, opodatkowaną ryczałtowo bądź też z tytułu umowy najmu, podnajmu, dzierżawy, poddzierżawy.
Deklaracja pit 28 i rozliczenie podatku okazuje się w rzeczywistości bardzo łatwą czynnością, mimo że wiele osób obawiając się czy prawidłowo wypełni pit, powierza to zadanie przykładowo do biura rachunkowego. W dzisiejszych czasach, elektronicznie przez Internet z pomocą programu rozliczymy nasz pit 2021 bez problemu. Na ogół to pomocne narzędzie jest darmowe. Taki program pit 2021 www. deklaracja-pit-28. pl daje okazję wypełnić formularz pit 28 zaledwie w kilka minut. Pit Format to program do pit skonstruowany w taki sposób, że każdy kto z niego korzysta instruowany jest bardzo dokładnie, dzięki czemu nie ma zagrożenia, że popełni błąd. Osoby mające częstszy kontakt z rozliczaniem podatku mają możliwość rozliczyć pity 2021 / pity 2022 poprzez aktywne deklaracje. Gotowe zeznanie podatkowe błyskawiczne prześlemy w formie e-deklaracji do fiskusa, a jako potwierdzenie otrzymamy Urzędowe Poświadczenie Odbioru. Data uzyskania UPO jest potwierdzeniem daty złożenia pit oraz faktu, że dotarł on do Urzędu Skarbowego. Program pit 2021 daje możliwość rozliczyć deklaracje pit 28 także w formie pit online.

Szczegóły strony www.deklaracja-pit-28.pl: