KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Bau-Pl - wypożyczalnia maszyn budowlanych

Szukasz profesjonalnej wypożyczalni maszyn budowlanych w województwie dolnośląskim, która będzie miała w ofercie bardzo szeroki asortyment o dobrej jakości? Potrzebujesz merytorycznego i technicznego wsparcia w zakresie sprzętu budowlanego jego wynajmu oraz serwisu? Zapraszamy do BAU-PL w Lubaniu! Tutaj znajdziesz wszystko czego potrzebuje Twoja budowa! Począwszy od niedużych sprzętów takich jak młoty pneumatyczne i hydrauliczne, agregaty prądotwórcze, kompresory śrubowe czy przecinarki do betonu po duże koparki, spycharki, walce, żurawie, a także zagęszczarki czy minikoparki. Świadczymy usługi wsparcia serwisowego dla naszych klientów. Dojeżdżamy na budowy i pomagamy szybko i skutecznie przywrócić Twój sprzęt budowlany do działania.
Nie chcesz wynajmować sprzętu a wolisz go po prostu kupić? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży poszczególnych maszyn znajdującą się na portalu otomoto. Od pewnego czasu pomagamy również naprawiać zepsute ciężarówki oraz naczepy na autostradzie a4 oraz w okolicy naszej siedziby czyli na terenie Lubania, Zgorzelca, Bogatyni i Bolesławca.
Zapraszamy na naszą stronę www. baupl. com i zapoznania się bardziej szczegółowo z naszą ofertą produktów i świadczonych usług. Naszym celem jest dostarczanie (wypożyczanie) maszyn budowlanych o wysokiej jakości i w przystępnych cenach oraz szybkiego przywracania do działania sprzętu budowlanego tak aby utrzymać ciągłość pracy na Twojej budowie!

Szczegóły strony www.baupl.com: