KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Dźwig i podnośnik koszowy Uniwersal

Uniwersal działa na polskim rynku już prawie 20 lat i specjalizuje się w usługach dźwigowych. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, który pozwala nam na realizację najbardziej skomplikowanych zleceń.
Najwyższą jakość usług związanych z pracą przy podnośnikach koszowych, dźwigach samochodowych łączymy z pełną obsługą co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort. Rozwijany prze kilkanaście lat park maszyn składa się m. in: ładowarki teleskopowej, dźwigu samochodowego, podnośników koszowych i innych pojazdów służących do transportu, przeładunku i instalacji wszelkiego rodzaju. Każdy kto zdecyduje się na zaufanie naszej firmie, będzie w pełni zadowolony. Zapewniamy rzetelność i bezpieczeństwo realizacji oraz dobre ceny.
Znajdziesz u nas żurawie czołowych producentów takich jak LIEBHERR czy FAUN o udźwigu od 10 do 200 ton.
W naszej ofercie znajdziesz usługi podnośnikami koszowymi (zwyżkami) od 18 do 40 metrów. Naszą flotę stanowią najbardziej zaawansowane technologicznie zwyżki i podnośniki.
Prowadzimy wynajem koparko-ładowarek z pełnym osprzętem. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm jak i do klientów indywidualnych. Wykonywane przez nas usługi to m. in. niwelacje terenu, wykopy rozładunki i załadunki.
Oferujemy usługę transportu sprzętu własnego jak i wszelkiego rodzaju sprzętu budowlanego, maszyn i konstrukcji o masie całkowitej do 36 ton oraz długości do 28 metrów na terenie całego kraju. Gwarantujemy terminowość oraz solidność dostaw.
W naszej ofercie znajduje się różnego rodzaju osprzęt potrzebny do rozładunku maszyn i urządzeń. Posiadamy m. in belki trawersowe o różnej rozpiętości oraz udźwigu, zawiesia, liny, pasy, a także kosze osobowe.
Do każdego dźwigu i sprzętu budowlanego, zapewniamy wykwalifikowanych operatów, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom.

Szczegóły strony www.dzwigi-uniwersal.pl/pl: