KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

E Termowizja - Badanie Termowizyjne Warszawa

Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy E Termowizja. Zajmujemy się kompleksowym badaniem termowizyjnym budynków, o różnym stopniu przeznaczenia od mieszkalnych, przemysłowych do komercyjnych. Prowadzimy pomiary termowizyjne zarówno mieszkań, domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, a nawet nietypowych takich jak np. rozdzielnia gazu. Działamy na terenie całej Polski, ale głównie w miastach takich jak Warszawa, Wrocław, Łódź, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Kraków, a także Olsztyn. Naszą ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych, jak i do firm budowlanych. Niezawodnie sprawdzamy się jako podwykonawcy firm zajmujących się ocieplaniem budynków, współdziałając i wspierając ich usługi.

Badanie, czy inaczej pomiar termowizyjny polega na sprawdzeniu budynku, przy użyciu specjalnej kamery, tzw. kamery termowizyjnej, która nagrywa w niewidzialnym dla człowieka paśmie światła podczerwonego. Ukazuje to różnicę temperatur między miejscami cieplejszymi oraz zimniejszymi. Pozwala to wykryć jakimi drogami ciepłe powietrze wydostaje się z budynku, a powietrze zimne dociera.

Lokalizacja i usunięcie nieszczelności wpływa, nie tylko na komfort cieplny, zmniejszone koszty ogrzewania, ale także przedłuża trwałość budynku. Drastyczna zmiana w rachunkach za ogrzewanie, szybko jest w stanie zrównoważyć cenę przeprowadzenia badania termowizyjnego.

Badanie kamerą termowizyjną często wspierane jest przez, tzw. metodę Blower Door Test. Polega ona na wytworzeniu podciśnienia, bądź nadciśnienia w badanym budynku, zwiększając jednocześnie przepływ powietrza przez nieszczelności. Metoda ta wpływa na znaczne zwiększenie skuteczności badania termowizyjnego. Pozwalając na usunięcie jeszcze większej liczby ubytków i nieszczelności powietrznych.

Zapraszamy do przeprowadzenia pomiaru kamerą termowizyjną już teraz. Zwiększy to Państwa komfort mieszkania, szczególnie w wietrzne i mroźne dni - zespół E Termowizja Warszawa.

Szczegóły strony e-termowizja.pl: