KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Olaf hurtownia śrub i nakrętek

Firma OLAF trudni się dostawą części łącznikowych dedykowanych przemysłowi meblarskiemu. Fabrykant działa w branży już od ponad dwudziestu lat. Osiągnięte fach umożliwia rozwijać metody produkcyjne dla większej odporności produktów. Zarówno sklep internetowy, jak i stacjonarny, oferuje wsparcie w poszukiwaniu właściwych części oraz fachową usługę wskazówkową. Znawcy chętnie przedstawią informacje o dostępnych produktach, ich zastosowaniu i odpowiedzą na przedstawione pytania.
Spośród produktów produkowanych przez firmę OLAF znajdują się wkręty, śruby, nakrętki, nity, wiertła, groty, kołki czy kotwy. W katalogu można znaleźć produkty do majsterkowania i użytku amatorskiego, ale także działalności zautomatyzowanej, używanej przez meblarskie firmy. Jakość towaru jest dokładnie sprawdzana w trakcie produkcji, gdyż to one rozstrzygają o wytrzymałości końcowego elementu domowego wyposażenia. Firma OLAF zapewnia tę jakość i nadal się zmienia. Asortyment jest wytwarzany na bieżąco i o każdej porze jest osiągalny w bazie, co spełnia oczekiwania klientów. Każdy artykuł jest wyczerpująco przedstawiony na stronie online.
Deskrypcje obejmują dostępne rodzaje elementów łączących, cel, materiał konstrukcji i wszelkie dane technologiczne. Serwis jest łatwy w obsłudze a artykuły skatalogowane i uporządkowane. Co więcej, grupa OLAF prowadzi bloga oraz dział najczęściej poruszanych wątków, z których można wyszukać istotne informacje. Serwis olaf. pl ułatwia użytkownikowi kupno także za pomocą zamieszczenia tabeli z przelicznikiem i wymiarami elementów łączących. O profesjonalności artykułów najlepiej świadczą partnerzy firmy OLAF. Kooperuje ze popularnymi producentami w branży - Fischer Centrum, Spax Centrum i Mungo. Przez to dostępne jest nabycie produktów z tych wszystkich stron w jednej wysyłce.

Szczegóły strony https://www.olaf.pl: