KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Projektowanie wnętrz - Miliart Studio Lublin

Jesteśmy firmą złożoną z zespołu dyplomowanych architektów. Swoją działalność skupiamy na projektowaniu wnętrz nowoczesnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Nad każdym projektem pracujemy w 2-osobowym zespole. Zakres naszych usług obejmuje projektowanie i aranżację wnętrz prywatnych (np. mieszkania, domy) oraz publicznych (biura, usługi).
Mieliśmy okazję projektować wnętrza na obszarze całej Polski oraz za granicą, przy czym koncentrujemy się głównie w na takich miastach jak Lublin oraz Warszawa.

Wszystkie nasze projekty są zgodne z normami i przepisami prawa budowlanego. Każdy z nich jest w pełni możliwy do wykonania w praktyce. Nie tworzymy projektów oderwanych od rzeczywistości. Do każdego opracowania są dołączone wysokiej jakości fotorealistyczne wizualizacje oraz wszystkie potrzebne rysunki techniczne dla wykonawców. Wykonujemy także nadzór autorski.

Każde zlecenie jest traktowane z dużym zaangażowaniem i w indywidualny sposób. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty spełniały oczekiwania Klienta i odpowiadały jego potrzebom. Dlatego każdy etap projektowania jest konsultowany z Klientem dając mu pełną kontrolę nad efektem końcowym. Projektujemy aż do uzyskania pełnego zadowolenia Klienta.

Szczegóły strony miliartstudio.pl: