KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Rexi - Inspektor nadzoru

Rexi to doświadczona firma oferująca szeroko pojmowane usługi związane z branżą budowlaną. Firma współpracuje z klientami indywidualnymi jak również przedsiębiorstwami. Sferą działalności Rexi jest przede wszystkim biuro architektonicznie, w którym usługi proponowane są przez znakomitych profesjonalistów w branży. Biuro projektowe oferuje zleceniodawcom porządne przygotowanie planu budowy nieruchomości, razem z profesjonalną dokumentacją, w skład której wchodzi na przykład opis techniczny konstrukcji czy też charakterystyka energetyczna budynku.

Dom pod klucz – jedna z usług firmy, to warte rekomendacji rozwiązanie dla każdych tych zainteresowanych, którzy pragną w szybkim czasie zbudować dom swoich marzeń. W skład usług firmy wchodzi także ekspertyza budowlana jak i opinia budowlana. Usługi te umożliwiają diagnozę stanu technicznego obiektu i są wymagane na przykład w sytuacji zakupu domu bądź zmiany budynku, w którym mieszka zleceniodawca. Firma angażuje profesjonalnych ludzi w branży budowlanej, kierownik budowy, to fachowiec, który odpowiada za wszystkie prace powiązane z powstaniem nowego obiektu.

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych umożliwia naszym klientom czuć się pewnie, ponieważ nie muszą niepokoić się oni o nic - wszystkimi kwestiami formalnymi zajmie się osoba powołana w tym celu przez firmę Rexi. Nadzór budowlany realizowany jest na najwyższym poziomie na dowolnym etapie budowania nieruchomości. Usługa, którą jest obsługa inwestycji to doskonałe rozwiązanie dla kontrahentów komercyjnych, którzy planują realizację inwestycji, niemniej jednak nie mają właściwej ilości czasu na monitorowanie wszelkich ważnych spraw, które z tego rodzaju inwestycją są związane. Projekt budynku to niemniej jednak nie wszystko, co ma do zagwarantowania firma. W ramach wszechstronnych usług realizowane są również usługi powiązane z wykonywaniem projektów wnętrz.

Szczegóły strony rexi.pl: