KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Wkręty Spax sklep

Spaxcentrum to popularny wytwórca wkrętów do drewna. Dziś wkręty SPAX znane są praktycznie we wszystkich funkcjonalnościach i zaistniały ze z uniwersalności. Firma ma niesamowicie bogate doświadczenie, bo działa w na rynku już od 1823 roku. Wraz z ewolucjami w przetwórstwie drzewnym i żelaznym SpaxCentrum ulepszało własne metody i asortyment, tworząc np. wkręty o profilu falistym. Od 50 lat Spax utrzymuje tytuł brandowego towaru i jest podmiotem Europejskiej Organizacji ds. Aprobat Technicznych. Produkty kompanii są znane międzynarodowo, co najwyraźniej mówi o ich jakości i wiarygodności.
Produkowane są wyłącznie w Niemczech, przechodzą pod złożoną drogę kontrolną i ostatecznie dostają znak towarowy Made in Germany. Kompania z własnej woli zgadza się na podwojoną weryfikację wytrzymałości, by utrzymywać przywiązanie swoich interesantów i świadczyć wysoki poziom bezpieczeństwa, płynący z używania wkrętów Spax. Niemałe znawstwo pozwala firmie sukcesywnie otwierać się na nowatorskie gałęzie fabrykacji i odpowiadać na indywidualne życzenia konsumentów.
Artykuły dedykowane są dla wszystkich, zarówno dla zaawansowanych firm, jak i domowych majsterkowiczów, nawet bez przygotowania. Zaawansowane filtry witryny internetowej umożliwią w kilku ruchach wyszukać poszukiwany łącznik do drewna lub najbliższy sklep stacjonarny. W ofercie Spax znajdziemy wkręty do podłóg z drewna, tarasów, wkręty uniwersalne, stolarskie i dodatki do tarasów. Serwis internetowy ułatwia zakupy przy pomocy bogatego wykazu kompletnie |opisanych produktów. Możliwy jest także kontakt z doradcami, którzy pomogą jak znaleźć pasujący produkt w przypadku niepewności i odpowiedzą na wszelkie tematy. Konsument ma dodatkowo pomoc w wyborze produktów dzięki dostępności bloga SpaxFun, w którym postowane są merytoryczne poradniki w tematyce mocowań do drewna. W sklepie internetowym spaxcentrum. pl dostępne są co jakiś czas zróżnicowane promocje.

Szczegóły strony https://www.spaxcentrum.pl: