KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Kulodromy, tory i labirynty dla kulek - ziuu.pl

Ziuu. pl to pierwszy i jedyny do tej pory sklep specjalizujący się w kulodromach, czyli zestawach klocków (plastikowych lub drewnianych), z których można zbudować trasę dla kulek. Od prostych torów po skomplikowane labirynty – poziom skomplikowania konstrukcji zależy od tego, na jakich etapie rozwoju jest dziecko. W naszym kulodromowym sklepie można znaleźć coś już nawet dla roczniaków i dwulatków, jest duży wybór kulodromów dla dzieci w wieku przedszkolnym, a także kilka ciekawych propozycji dla dzieci w wieku szkolnym, a nawet młodzieży i... dorosłych.
Kulodromowe klocki to ciekawa propozycja dla instytucji takich jakich przedszkola, szkoły podstawowe oraz sale zabaw. Zabawa kulodromami nie wymaga instrukcji, ale wśród dostępnych u nas kulodromów znajdują się również takie, które można wykorzystać do rozwijania wyobraźni przestrzennej – sprawdzają się w pracy metodą warsztatową, gdzie stawia się przed dziećmi różne zadania do rozwiązania. Jest to więc narzędzie, które może być wykorzystywane przez pedagogów, terapeutów lub animatorów.
Jakość produktów, które oferujemy, jest najwyższa w branży zabawkarskiej, a zestawy producentów takich jak Cuboro, Kaden oraz Xyloba znacznie te standardy przewyższają.
W ofercie znajdują się także gry z kulodromem: Tricky Ways Fasal i labirynty z kulkami.

Szczegóły strony https://www.ziuu.pl: