KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Szlaban parkingowy ANGA

Anga jest certyfikowanym partnerem firmy BFT. Szlabany funkcjonują jako samodzielne urządzenia lub jako część systemu parkingowego, który może przynosić dochody. Oferowane przez naszą firmę szlabany posiadają szereg cech wyróżniających je od urządzeń dostępnych powszechnie na rynku. Szlabany parkingowe, szlabany wjazdowe i szlabany automatyczne.

W naszej ofercie znajduje się bardzo wiele różnego typu szlabanów. W zależności od przeznaczenia, od lokalizacji i częstotliwości użytkowania posiadamy różnego typu szlabany. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem są szlabany z seri Moovie włoskiej firmy BFT. Na tle innych marek ten model wyróżnia się nowoczesnym wyglądem i bardzo niską awaryjnością. Dodatkowo w razie uszkodzenia mechanicznego posiadamy dostępne od ręki części mechaniczne. Drugim najczęściej kupowanym modelem jest szlaban Giotto BFT. Szczególnie popularny na małych osiedlach i parkingach firmowych.

Szlaban parkingowy Moovie

Szlabany serii MOOVI przeznaczone są do wjazdów o szerokości od 3 do 6 m. Posiadają silnik zasilany napięciem 230 V z własnym systemem chłodzenia. Szlabany w wersji RMM mają wbudowaną centralę sterującą LEO MV D wyposażoną w wyświetlacz LCD, natomiast wersje MOOVI 30 oraz MOOVI 60 mają wbudowaną centralę ALPHA BOM. Wersja RMM oraz 30S wyposażona jest w funkcję zwolnienia przy otwieraniu i zamykaniu. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja wykrywania przeszkód realizowana za pośrednictwem enkodera optycznego. Szlaban po natrafieniu na przeszkodę natychmiast się zatrzymuje i odwraca ruch, a zintegrowany radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym umożliwia zapamiętanie do 63 pilotów. Do jednostek można zastosować zarówno ramiona płaskie i tubowe. Szlabany tego typu polecamy do pracy intensywnej.

Szlaban parkingowy Giotto

Szlabany parkingowe z serii GIOTTO polecamy do wjazdów o szerokości od 3 do 6 m. Kolor jednostki szary (RAL 7015) dostosowany jest do najnowszych trendów urbanistycznych. Posiadają silnik zasilany napięciem 24 V. Szlabany w wersji BT i S BT mają wbudowaną centralę sterującą LIBRA C G lub LIBRA C GS wyposażoną w wyświetlacz LCD. Wyposażone są w funkcję zwolnienia przy otwieraniu i zamykaniu. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja wykrywania przeszkód. Szlaban po natrafieniu na przeszkodę natychmiast się zatrzymuje
i odwraca ruch, a rozbudowane funkcje centrali sterującej umożliwiają precyzyjne ustawienie położenia ramienia, prędkości pracy oraz innych wymaganych parametrów. Rekomendujemy do pracy intensywnej.

Szczegóły strony www.anga-handel.pl: