KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Szwagro - Pur

Firma Szwagro-pur specjalizuje się w izolacjach termicznych, wykonanych wysokogatunkową pianą poliuretanową. Jest to nowoczesna metoda ociepleń budynków, dużo bezpieczniejsza i mniej inwazyjna niż tradycyjne rozwiązania.
Nasza firma wykonuje ocieplenia poddaszy, stropów i fundamentów budynków mieszkalnych oraz użyteczności publicznej z wykorzystaniem piany PUR. Metoda nakładania izolacji jest w miarę szybka i nie brudząca. Wykorzystujemy metodę natryskową która pozwala równomiernie rozprowadzić materiał. Aby zapewnić klientowi maksimum komfortu i bezpieczeństwa, wykorzystujemy dwa rodzaje piany PUR, otwarto i zamknęto-komórkową.
Pierwsza z nich doskonale izoluje poddasza zapewniając przepuszczalność powietrza ponieważ jest lekka. Natomiast drugą wykorzystujemy jako ocieplenie fundamentu, ta jest dużo twardsza i nie przepuszcza wody. Dodatkowe zalety ociepleń wykonanych pianą PUR to przede wszystkim trwałość, oszczędność w ogrzewaniu dzięki szczelności izolacji oraz fakt że pianka PUR jest niepalna. Nie ma zagrożenia wystąpienia samozapłonu tak jak w przypadku standardowych izolacji styropianem.

Szczegóły strony szwagro-pur.pl: