KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Zwalczanie Pluskwy w Warszawie - prusator.pl

Pluskwy w hotelach. Skuteczne metody zwalczania. Mało kto spodziewa się, że w naszych czasach, podczas pobytu w hotelu, można być narażonym na ugryzienia różnego rodzaju insektów. Już bardziej z takim zagrożeniem kojarzą się hostele, schroniska czy prywatne kwatery. „Nigdy się tego nie spodziewaliśmy” – nie raz słyszymy to od klientów szukających skutecznych metod walki m. in. z pluskwami, zarówno właścicieli, jak i ich gości.
Dlaczego znowu trzeba walczyć z insektami? Ponieważ nasza firma Prusator, która świadczy usługi między innymi w Warszawie i okolicach stolicy zajmuje się dezynfekcją, dezynsekcją i odpluskwianiem stosując nowoczesne, skuteczne i bezpieczne metody, jest najbardziej dyskretnie działającą w tej branży, wśród naszych klientów są między innymi właściciele hoteli. Oni najlepiej wiedzą, że zaufanie można stracić szybko, a konkurencja jest tak duża, że niezadowoleni klienci mogą wybrać inne miejsce, gdzie bezpiecznie, bez narażenia się na ugryzienia owadów, miło spędzą czas. Hotelarzom może też grozić wypłata odszkodowania za pogryzienie gości przez pluskwy. Warto więc systematycznie korzystać z pomocy sprawdzonych ekspertów i skutecznych metod odpluskwiania.
Jak skutecznie zlikwidować pluskwy. Zamgławianie ULV. Chwalą ją naukowcy i klienci. Dzięki niej pozbędziecie się ze swojego hotelu, hostelu czy pensjonatu pluskiew, ale także prusaków, pcheł, karaluchów i innych insektów.
Na czym polega zamgławianie ULV? Na rozprowadzeniu koncentratu biobójczego o odpowiednim stężeniu wraz z wodą za pomocą generatora zimnej mgły, dzięki któremu powstają malutkie krople (dające właśnie efekt mgły) unoszące się w powietrzu, ale też docierające do każdej, najmniejszej nawet szczeliny. Bo właśnie w takich miejscach najbardziej lubią się ukrywać objedzone naszą krwią pluskwy.
Dobre rady na insekty: skuteczne metody i systematyczność
Dlaczego potrzebne jest systematyczne korzystanie z dezynfekcji, dezynsekcji i odpluskwiania? Bo ludzie podróżują coraz więcej, coraz częściej korzystają z noclegów w hotelach i prawdopodobieństwo przeniesienia się tych owadów do Waszego hotelu jest coraz powszechniejsze. Stąd z roku na rok odnotowujemy coraz więcej zgłoszeń z Warszawy i okolic.
Jak mówią fachowcy – pluskwy nie mają problemów z podróżami, często stając się niejako pasażerami na gapę (nie mają skrzydeł, ale mają odnóża z haczykami, którymi przyczepiają się na przykład do ubrania), a później dodatkowo, co już znacznie gorsze, dzikimi lokatorami. Pamiętajcie, więc, że z tymi groźnymi owadami można się spotkać w komunikacji miejskiej, pociągu, autobusie, kinie, czy też w teatrze.
Sanepid informuje, że dobrze jest przeprowadzać profilaktyczną dezynfekcję, dezynsekcję czy odpluskwianie dwa razy w roku. Radzimy jednak robić to częściej. Oszczędzanie na odpluskwianiu może się skończyć sporymi stratami finansowymi w działalności Waszego obiektu.

Szczegóły strony https://prusator.pl: