KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Architekci Windykacji - szkolenia windykacyjne

Specjalizujemy się w szkoleniach dla firm posiadających działy odzyskujące należności przez telefon, bezpośrednio bądź listownie. Stawiamy na praktyczny trening i przekuwanie wiedzy w realne umiejętności, które przydadzą się po wyjściu ze szkolenia. Z windykacją związani jesteśmy od 2008 roku, gdy zaczynaliśmy swoją przygodę jako Telewindykatorzy. Dziś bogatsi o doświadczenie własne i tysięcy przeszkolonych windykatorów przekazujemy całą naszą wiedzę dalej. Oferujemy szkolenia na różnych poziomach zaawansowania. Prowadzimy warsztaty zarówno dla całkowicie początkujących operatorów jak i doświadczonych i posiadających wysokie umiejętności pracowników działów windykacyjnych. Naszym celem zawsze jest zwiększanie skuteczności oraz komfortu pracy w tej, jakże wymagającej branży.
Na naszych szkolenia wykorzystujemy zaprojektowane na indywidualne zamówienie Mobilne Centrum Treningowe, dzięki czemu wszyscy uczestnicy mają okazję na gorąco testować nowe techniki negocjacyjne i perswazyjne, jednocześnie otrzymując informację zwrotną.
Szkolimy zarówno firmy windykacyjne, banki, firmy pożyczkowe, kancelarie prawne i komornicze, jaki i firm nie zajmujące się stricte windykacją, ale posiadające działy finansowe, dla których utrzymywanie płynności i zachowywanie dobrych relacji z Klientami jest bardzo ważne.
Jako pierwsza firma w Polsce wprowadziliśmy do szkoleń z windykacji - grywalizację.

Szczegóły strony www.architekciwindykacji.pl: