KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Kancelaria Adwokacka - adwokat Artur Ślemp

Kancelaria zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych i prawnych z zakresu prawa cywilnego (m. in. podział majątku, odszkodowania), rodzinnego (m. in. rozwody, alimenty), spadkowego (m. in. dział spadku, zachowek), windykacji należności (negocjacje z dłużnikiem, reprezentacja stron przed organami egzekucyjnymi), prawa pracy, prawa karnego, obsługi prawnej firm i zamówień publicznych.
Podstawą działania Kancelarii jest indywidualne podejście do Klienta i jego problemu, a także zaangażowanie się w każdą prowadzoną sprawę celem profesjonalnego oraz terminowego rozwiązania zagadnienia prawnego.
Jasno określone warunki współpracy, bieżące informowanie o postępach w prowadzonej sprawie, jak również ciągłe doskonalenie zawodowe zapewniają satysfakcję i bezpieczeństwo prawne klientom Kancelarii. Podstawowe zasady, którymi kierujemy się w naszej praktyce zawodowej to: rzetelność, kreatywność oraz poszanowanie norm wynikających z Kodeksu Etyki Adwokackiej. Dewizą Kancelarii jest skuteczne łączenie wiedzy teoretycznej z nabytym doświadczeniem.

Szczegóły strony https://as-adwokat.pl: