KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Gra w tysiąca

Tysiąc gier należy do popularnej serii kart: chustka, tasiemiec, pasjans pająk i idiota. Zasady są proste i zapamiętane od pierwszego razu. Jasna grafika, proste sterowanie, stałe napięcie światła i walka z graczami w czasie rzeczywistym lub komputer do wyboru sprawiają, że gra jest idealna dla każdego telefonu na platformie Android. Celem gry jest zdobycie 1000 punktów przy "wartości nominalnej karty".
W grze "tysiąc" zastosowano sztuczną inteligencję, pozwalającą grać na różnych poziomach trudności - początkujący, profesjonalny, ekspert itp. w zależności od tego, jak dobrze znasz aplikację. Wyniki i zwycięstwa są zapisywane w klasyfikacji.
Gra rozpoczyna się od aukcji, pierwszy ruch ma prawo do postawienia dowolnej karty na stole. Następujące muszą pokonać ją kartą tego samego koloru lub atutem.
Dlaczego "Tysiąc" zdobyło serca milionów użytkowników Androida na całym świecie?
"Tysiąc" gra pomaga spędzić czas łącząc swoje intelektualne zdolności z kontem i możliwościami matematycznymi. W wersji android obliczenia przeprowadzane są automatycznie, ale nie oznacza to, że można bez celu klikać na ekranie bez zagłębiania się w sam proces. Ważne jest, aby postępować zgodnie z przebiegiem gry, kartami i wartością nominalną wroga, próbując przewidzieć jego przebieg. W "tysiącu" ma wielkie znaczenie szczęście i możliwość zatrzymania się w czasie, aby nie przekroczyć wymaganej liczby punktów jest również ważna.
"Tysiąc" to prosta gra z prostymi regułami, które możesz zapamiętać od pierwszego razu. Będą mogli bawić, pomagać minąć czas lub po prostu uciec po ciężkim dniu pracy. Możesz grać w okresach - wymaga całkowitego zanurzenia, w przeciwieństwie do gier RPG i walkerów.

Szczegóły strony www.gratysiac.com: