KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Gry karciane pasjans - gry.solitairemania.com

Spider Solitaire (Spider) - Strategia. Spider Solitaire (Spider) to jedna z najpopularniejszych gier w pasjansa na świecie.
Rozkładanie "Pająk" - ekscytujące doświadczenie, ale ten pasjans wymaga trochę wysiłku, aby go studiować. Na pierwszy rzut oka ta fascynująca gra wydaje się zbyt trudna. Ale kiedy opanujesz ten pasjans, przekonasz się, że jest to łatwiejsze niż myślisz.
Nie każda gra w pasjansa może zostać wygrana, ale znacznie zwiększysz prawdopodobieństwo wygranej, jeśli dokładnie zaplanujesz swoje ruchy. Poniżej znajdziesz kilka prostych zasad, które zwiększą Twoje szanse na rozłożenie pasjansa.
1. Buduj na stosach malejących sekwencji kart w kolorze.
Powinieneś próbować trzymać się tej zasady, kiedy tylko jest to możliwe. Grupy kart, złożone w kolejności malejącej w kolorze. Może być przenoszony z jednego stosu gry na inny w grupach. To pozwala otwierać karty, które układają koszule i zdobywają puste stosy gier.
2. Spróbuj otworzyć zakryte karty przy każdej okazji.
Prowadzi to do pojawienia się nowych możliwości transferu kart i uwolnienia stosów.
3. Spróbuj wydać co najmniej jeden stos tak szybko, jak to możliwe.
Przenieś karty ze stosów zawierających najmniejszą liczbę kart. Użyj pustych stosów jako tymczasowego miejsca do przechowywania reorganizacji kart w stopach do gry w malejące sekwencje kart tego samego koloru. Następnie wypełnij wszystkie puste stosy i rozdaj kolejny rząd kart z talii.

Szczegóły strony gry.solitairemania.com: