KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

IPhone / conwin.pl

Ostatniej jesieni Apple wypuściło modele iPhone'a 12, które są obecnie topowymi modelami. A jeśli firma będzie postępować zgodnie z tradycją, jesienią tego roku ponownie przygotuje się scenę dla nowych modeli. Jak podaje Bloomberg, nie będzie jednak większych ulepszeń jesiennych modeli, co w takim przypadku prawdopodobnie oznacza, że w tym roku może pojawić się nowa runda modeli S, czyli z drobnymi ulepszeniami. W takim przypadku nowe modele będą modelami iPhone'a 12s. Teraz jednak spekuluje się, czy Apple w ogóle wypuści jakiekolwiek modele iPhone'a 13.
Liczba 13 to coś, co wielu osobom kojarzy się z nieszczęściem. Są drapacze chmur i hotele, które nie mają 13. piętra, a w wielu samolotach nie ma rzędu 13, na którym można by usiąść. Podobnie liczba cztery jest postrzegana jako liczba wypadków w Japonii. Na przykład wiele lat temu Canon pominął PowerShot G4 (aparat cyfrowy) i przeskoczył prosto z G3 na G5. Według Gizchina Apple może zatem pominąć 13. miejsce w numeracji iPhone'ów. Jeśli tegoroczne modele zostaną nazwane cyframi 12, przyszłoroczne modele mogą przeskoczyć bezpośrednio do serii 14, więc iPhone 13 może się nigdy nie pojawić.
Trzeba przyznać, że Apple używał już 13s, zarówno w iOS 13, jak i procesorze A13 Bionic. Ale jak wskazuje CNet, pytanie brzmi, czy Apple zaryzykuje swój flagowy produkt, który w końcu stanowi około 50 procent zarobków. Dla nas nie ma znaczenia jaki numerek będzie miał ten iPhone. Ważnym będzie, żeby go odpowiednio zabezpieczyć hartowanym szkłem ochronnym. Szkło tego typu zakupicie Państwo w naszym sklepie internetowym. W swojej ofercie mamy oczywiście szkła ochronne do poprzednich generacji iPhone'ów - modelu XS, X, a także iPhone 8, 7 i 6S.

Szczegóły strony https://conwin.pl: