KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Serwis Apple Warszawa - flixapple.com

Twój MacBook nie wytrzymuje na baterii zbyt długo? AirPodsy się nie chcą parować z innymi urządzeniami? Odwiedź FLIX! To nie tylko profesjonalny serwis iPhone. Sprzęt taki jak: Apple Watch, AirPods, iPad, MacBook, jak i wszystkie wersje iPhone nie mają tajemnic przed technikami z serwisu FLIX, poradzą sobie z każdym sprzętem z nadgryzionym jabłkiem.
Wymiana baterii, wymiana szybki, wymiana wyświetlacza to codzienność we FLIXie. Uszkodziłeś swój sprzęt? Skorzystaj z serwisu! Stacjonarnie tutaj: Okopowa 59 A, 01-043 Warszawa. FLIX- Serwis Apple Warszawa | Serwis iPhone. Zadzwoń 577 397 907.
Twój sprzęt zostanie doprowadzony do stanu sprzed usterki. Najwyższa Jakość usług, jak i profesjonalne traktowanie klientów jest rzeczą oczywistą. Naprawy przeprowadzają wykwalifikowani technicy. Części, na których FLIX opiera swój serwis, są najwyższej dostępnej jakości. Na naprawy dostajecie gwarancję. Sprzęt Apple dla kadry serwisu to praca, ale też pasja. Odwiedź ich już teraz! Mniejsze naprawy wykonywane są na miejscu. Skontaktuj się i umów wizytę!

Szczegóły strony https://flixapple.com: