KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Baby English Center - szkoła angielskiego dla dzieci

Baby English Center - to niezwykła szkoła angielskiego dla dzieci w wieku od trzeciego roku życia do szesnastego roku życia. Zajęcia angielskiego dla dzieci w naszej szkole odbywają się od poniedziałku do soboty włącznie, raz lub 2 razy w tygodniu zależnie od wybranej grupy. Szkoła mieści się przy ulicy 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 69 w Łodzi (siedziba główna) oraz przy ulicy Batalionów Chłopskich 8 (filia) również w Łodzi. Szkoła jest bardzo kolorowa i dostosowana pod dzieci. Sale są duże i przestronne w pełni wyposażone w klasyczne przedmioty do nauki takie jak tablice czy flashcardy oraz w zdobycze techniki takie jak telewizor, xbox, projektor oraz laptopy wspierające realizację zajęć - utrzymując przy tym zaangażowanie dzieci przez pełne 50 minut trwania zajęć.
W naszej szkole dzieci uczymy mówić pełnymi zdaniami, uczymy zadawać pytania oraz odpowiadać na nie wyłącznie w języku angielskim - aby dzieci mogły w przyszłości w sposób praktyczny wykorzystywać język angielski. Zajęcia również prowadzimy wyłącznie w języku angielskim, aby dziecko mogło się cały czas osłuchiwać. Zajęcia są bardzo dynamiczne, z dużą ilością ruchu, zabaw, gier ruchowych czy śpiewania, bez zbędnego siedzenia w ławkach.
Dzieci uczymy przez zabawę, dzięki czemu efekty przychodzą bardzo szybko i pozostają na długo, gdyż dziecko chłonie wiedzę w naturalnych dla siebie warunkach.
W przypadku dłuższych nieobecności spowodowanych chorobami, dziecko może nadrobić materiał w grupach równoległych po uprzednim ustaleniu terminu z nauczycielem.
Gdy dziecko przebywa na zajęciach języka angielskiego, rodzic może zrelaksować się i odpocząć przy kubku smacznej kawy lub gorącej herbaty w naszej kawiarence lub również odbywać lekcje języka angielskiego dla rodziców z polskim lektorem bądź native speakerem zależnie od potrzeb.
W naszej szkole uruchomiliśmy również zajęcia języka hiszpańskiego dla dzieci.
Zapraszamy rodziców z dziećmi na bezpłatną lekcję pokazową.

Szczegóły strony https://babyenglishcenter.pl: