KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego Emilia Fabisiak

Szukasz tłumacza skandynawisty? I to kogoś, kto potrafi robić to naprawdę dobrze? Dobrze trafiłeś! Wykonuję tłumaczenia i przekłady od dawna oraz znam swoją dziedzinę bardzo gruntownie. Chcesz poznać więcej szczegółów? Sprawdź, jak dużo jestem w stanie dla Ciebie zrobić.
Od trzech dekad działam w swojej branży. Ukończyłam UJ. Zawodowo przekładam druki prawne oraz finansowe, akty stanu cywilnego i sprawozdania. Praktycznie do tej pory przełożyłam jedenaście pozycji takich pisarzy, jak np. : Inga-Britta Sundqvist, Herman Lindqvist czy Peter Stjernström.
Moje kompetencje oraz zróżnicowane zlecenia sprawiły, iż byłam tłumaczką Ewy Kopacz oraz prezydenta A. Dudy podczas oficjalnej wizyty w Szwecji. Praca tłumacza jest moją wspaniałym wyzwaniem.
Moją wizytówką jest dobra jakość tłumaczeń i punktualność. Udzielam wsparcia przedsiębiorstwom i małym organizacjom, jak również osobom prywatnym. Osobiście prowadzę swoją firmę i wyceniam poszczególne zamówienia. Podejmuję się wyłącznie tych zleceń, które wiem, że zrealizuję perfekcyjnie. Specjalizuję się w takich dziedzinach, jak: prawo, finanse i produkcja. Wykonuję tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne, jak również tłumaczenia szwedzkich aktów notarialnych.
Gwarantuję moim klientom sprawiedliwe warunki. Przed rozpoczęciem prac, ustalam określony termin wykonania zamówienia, a później go się trzymam. Możesz mieć pewność, iż w mojej firmie konkretną treść otrzymasz odpowiednio szybko. Co więcej, zapewniam atrakcyjną cenę w stosunku do jakości.
Ze względu na to, że nieustannie się rozwijam i mam kontakt ze Skandynawami, bez problemu dostosowuję swój szwedzki do konkretnego zlecenia.
W zależności od rodzaju zlecenia rozliczam się na podstawie ilości znaków lub specjalnych modułów, przy czym jeden trwa cztery godziny. Jeśli chcesz otrzymać dostosowaną wycenę, zadzwoń. Zapraszam do współpracy.

Szczegóły strony https://bts-biuro.pl: