KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Salon dzieł sztuki Connaisseur

CONNAISSEUR - galeria działająca przy Rynku Gł. 7 w Krakowie. Oferuje wybór malarstwa polskiego, europejskiego, rzeźbę oraz rzemiosło. Salon specjalizuje się w transakcjach typu "private sale". Od 1991 roku założony przez Konstantego Węgrzyna Salon Dzieł Sztuki CONNAISSEUR nieprzerwanie działa w sercu starego Krakowa. Od 2009 roku właścicielem Galerii jest Maciej Jakubowski. Salon Connaisseur mieści się na pierwszym piętrze kamienicy Dom Włoski (Kamienica Montelupich) przy Rynku Głównym 7 w Krakowie.
Zespół Salonu składa się z historyków sztuki i antykwariuszy posiadających wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym obrocie dziełami sztuki, budowaniu kolekcji, doradztwie inwestycyjnym oraz dużą wiedzę teoretyczną w zakresie historii sztuki. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi, a także współpracy z gronem wybitnych ekspertów i konserwatorów oferujemy naszym klientom, kolekcjonerom i instytucjom najwyższy poziom świadczonych usług.
Specjalnością Galerii są transakcje typu "private sale" podczas których jesteśmy w stanie zaproponować współpracującym z nami kolekcjonerom unikatowe dzieła sztuki wprost do tworzonych przez nich kolekcji. Wyjątkowością tego typu transakcji jest, w przeciwieństwie do sprzedaży aukcyjnej, możliwość uzyskania precyzyjnego, profesjonalnego doradztwa oraz dłuższy czas na przemyślenie zakupu i podjęcie decyzji.
Salon CONNAISSEUR jest członkiem Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich. Od maja 2015 roku właściciel Salonu - Maciej Jakubowski wchodzi w skład Zarządu SAMP, będąc jego Skarbnikiem i Sekretarzem.

Szczegóły strony https://koneser.krakow.pl/pl: