KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

ContentCouple.pl

ContentCouple to agencja interaktywna, w której, na pierwszy rzut oka, projektujemy responsywne (dopasowujące się do urządzeń mobilnych) strony internetowe i blogi firmowe. Jednak jest coś jeszcze: interesujemy się marketingiem internetowym i prowadzimy bloga na ten temat. Dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się, jak reklamować firmę w Internecie – świetnie trafiłeś.
Na blogu ContentCouple. pl publikujemy artykuły na takie tematy jak reklama w wyszukiwarce Google (zarówno płatna – Google Adwords i SEO- jak i bezpłatna – samodzielne pozycjonowanie stron i promocja firmy na Mapach Google), e-mail marketing, reklama na Facebooku i podobne. Piszemy też o tym, jak stworzyć profesjonalną i skuteczną stronę internetową tak, żeby wspierała Twoje wysiłki w zdobywaniu klientów online.
Jesteśmy wielkimi zwolennikami blogów firmowych - nie tylko dlatego, że sami je tworzymy. Wierzymy, że dobrze prowadzony blog firmowy potrafi znacznie zwiększyć skuteczność strony firmowej: częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania Google, łatwiej zdobywać uwagę potencjalnych klientów w mediach społecznościowych, zatrzymywać klientów na dłużej przy firmie, skuteczniej niż strona www firmy budować bazę e-mailową firmy, przydatną w e-mail marketingu. Z tych wszystkich powodów rekomendujemy blogi firmowe każdemu, kto ma odwagę wyjść przed szereg firm obawiających się zdobywania klientów inaczej niż w dwudziestym wieku – za pomocą coraz mniej skutecznej reklamy.
Jeśli zaś chodzi o nasze strony internetowe, to naszym klientom pomagamy w całym procesie ich przygotowania: od pomocy w wyborze i rejestracji hostingu i domeny, po szkolenie z obsługi systemu CMS Wordpress i wizualnego edytora treści.
Choć pochodzimy z Częstochowy (nasze biuro mieści się na ulicy Berka Joselewicza, tuż przy Placu Daszyńskiego, naprzeciwko parafii św. Zygmunta), to pracujemy z firmami z całej Polski, a nawet spoza naszego kraju.

Szczegóły strony https://contentcouple.pl: