KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Filmy reklamowe dronem cena

Proponujemy wyscpecjalizowane usługi tworzenia filmów dronem tworząc ujęcia z góry. Niezależnie od wysokiej jakości filmów z lotu ptaka, proponujemy także zjawiskowe obrazy z drona. Niezależnie od pozostałych w naszej ofercie znajdziecie Państwo m. in. : kreowanie map 2D i 3D, transmisje live z drona, ujęcia developerskie z drona, montaż obrazów i przygotowanie animacyjne materiału. Ponadto reżyserujemy sceny filmowe mieszane: tradycyjne ujęcia filmowe "na ziemi" przeplatane z filmami z z lotu ptaka. Stworzymy dla Was indywidualną wycenę tworzenia filmów dronem, a po dojściu do porozumienia i ustaleniu szczegółów, przystąpimy do realizacji.

Spot promujący z drona, ślub z powietrza, a może obrazy z lotu ptaka? Pokażemy Wam opcje tworzenia filmów z lotu ptaka lub robienia zdjęć z powietrza.
Reżyserujemy profesjonalne spoty reklamowe z wykorzystaniem drona. Dzięki nowoczesnym technologiom ten atrakcyjny sposób ujęć z spod nieba jest ogólnodostępny. Istotny jest dla nas zarówno plan, jak i efekt finalny. Propozycja naszej firmy przenaczona jest dla biur i instytucji, których atutem jest nie tylko dobra lokalizacja, ale co najważniejsze chęć wypromowania się w nowatorski sposób. Biura lokalne, przedsiębiorstwa, korporacje, instytucje państwowe i rządowe znacznie częściej decydują się na tę formę promocji, jaką jest spot promocyjny z drona. Budynki wczasowe, apartamenty dzięki nietuzinkowym filmom z lotu ptaka, mogą w pełni unaocznić nietypowe miejsca, w których są zwykle przyporządkowane. Filmy reklamowe z drona są niezwykle interesujące i nadają niepowtarzalny klimat miejscom. Mogą one służyć reklamie, stać się dodatkowym mocnym punktem stron www czy promocji w mediach społecznościowych.

Szczegóły strony www.filmowanie-dronem.eu: