KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Panie Misiu - Strony Internetowe www

Firma Panie Misiu zajmuje się projektowaniem Twojego wizerunku w sieci. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z biznesem i nie masz jeszcze zrobionego profesjonalnego brandingu firmowego nasza firma z pewnością doradzi Ci i zajmie się jego oprawą w Internecie.
Współpracę najczęściej rozpoczynamy od spotkania wstępnego na którym rozpoznajemy potrzeby klienta. Dowiadujemy się tam więcej o Twoim biznesie i jego potrzebach. Zaczyna się tam też wstępny proces projektowy, w zależności od Twoich aktualnych potrzeb. Pierwszym krokiem najczęściej jest wykonanie logo, które jest cyfrową wizytówką Twojego biznesu. Z gotowym projektem można szybko ruszyć do drukarza i zdobyć pierwsze wizytówki, zanim przejdziemy dalej. Tego typu harmonogram zazwyczaj jest wprowadzany, ze względu na szybkość. Pierwsze efekty naszej pracy możesz już mieć w ręku po tygodniu w postaci gotowej wizytówki.

Następnym i zazwyczaj najbardziej kluczowym krokiem jest Twoja Internetowa wizytówka, czyli strona internetowa. Projekt ten jest najbardziej rozbudowany, gdyż musimy najpierw poznać wnikliwie Twoją ofertę. Dopiero w oparciu o nią możemy zacząć kreślić plan następnych działań. Z początku zaczynamy od wypisania listy Twoich usług, wtedy też zazwyczaj tworzy lub dopracowywany jest cennik, który jest podstawą każdego biznesu i punktem wyjścia do materiałów dostępnych na stronie.

Po zapoznaniu się z Twoją ofertą możemy zbudować profil Twojego klienta w oparciu o konsultacje. Staramy się tutaj wyszczególnić cechy go opisujące, czyli lokalizację, zakres potrzeb, a także budżet, którym dysponuje na realizację współpracy z Twoją firmą. Po takiej wstępnej analizie możemy przejść do budowania projektu funkcjonalnego oraz graficznego Twojej strony kierując ją do poznanego wcześniej klienta docelowego. Powstają wtedy w kolejności szkice papierowe, szkice cyfrowe, oraz po akceptacji finalne grafiki wysokiej jakości.

Z kompletem grafik Twojej strony możemy następnie przejść do kodowania jej do światowych standardów, czyli HTML, CSS, JavaScript, oraz PHP. Na tym etapie już Cię nie angażujemy, nasi programiści od Front-endu sami przekształcą statyczne grafiki, w wersję klikalną, czyli docelowo w stronę internetową. Proces ten zazwyczaj trwa kilka tygodni ze względu na złożoność tego zadania. Często współpracować muszą na tym etapie całe zespoły programistyczne, nad którymi czuwa menedżer projektu. Po zakończonej pracy, Twoja strona trafia na serwer, gdzie już sam ze swojego laptopa możesz zobaczyć ją w sieci. Po akceptacji projektu kończymy projekt, ale nasza współpraca się nie kończy.

Szczegóły strony paniemisiu.pl: