KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Kasacja Warszawa

Kasacja pojazdów w Warszawie jest usługą, która polega na legalnym i bezpiecznym złomowaniu pojazdów, takich jak samochody osobowe, motocykle, skutery, przyczepy, busy i auta dostawcze. Proces ten polega na demontażu pojazdu, zgłoszeniu jego kasacji do odpowiednich organów i odpowiednim przetwarzaniu pozostałych po nim odpadów.
Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz
Kasacja aut. Warszawska firma zajmująca się skupem kasacyjnym pojazdów: aut, motorów, przyczep, skuterów. Oferujemy szybkie i skuteczne usuwanie pojazdów zgodnie z wymogami prawnymi. Dbamy o środowisko naturalne i dbając o jego ochronę.
Transport lawetą. Posiadamy nowoczesną flotę lawet, które służą do przewozu pojazdów. Oferujemy bezpieczny i szybki transport pojazdów na terenie Warszawy oraz całego województwa. Dbamy o Państwa pojazdy, zabezpieczając je przed uszkodzeniem podczas transportu.
Skup aut. Skupujemy auta wszystkich marek, w każdym stanie technicznym, zarówno osobowe, jak i dostawcze. Szybko i sprawnie przeprowadzamy transakcję, dając atrakcyjne ceny. Odbieramy pojazdy bezpłatnie, niezależnie od miejsca znajdującego się w Warszawie.

Szczegóły strony https://kasacja-warszawa.pl: