KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Klocki hamulcowe i tarcze o podwyższonej jakości - TopBrakes

W przeciwieństwie do fabrycznych oryginalnych hamulców wzmocnione klocki Ebc Yellow i Ebc Green posiadają lepszą skuteczność hamownia i większą żywotność. Montując klocki firmy Ebc zachowujemy gwarancję producenta. Klocki o większym współczynniku tarcia Galfer FDT1055 nie wymagają dogrzewania wysokie parametry są juz dostępne od najniższej temperatury oferując znacznie lepsze hamulce i małe zużycie klocków, pylenie jest bardzo podobne do fabrycznie montowanych klocków. Dla kierowców preferujących dynamiczny lub szybki styl jazdy proponujemy klocki Hawk HP plus oraz Ferodo DS2500 które znakomicie sprawdzą się również w sportowych samochodach Nissan 370z, Subaru WRX i STI, Mitsubishi lancer, BMW.
Do uzyskania najlepszej wydajności hamulców cichej pracy i optymalnego zużycia ważny jest odpowiedni dobór klocków, tarcz do samochodu.
Aby zlikwidować problem deformacji tarcz i bicia na kierownicy podczas hamownia rozwiązaniem jest montaż kompletów Black Diamond z klockami Hawk Hps lub Ebc Yellow; doskonale sprawdzają się również tarcze Dba oraz klocki Ferodo DS Performance.

Szczegóły strony https://topbrakes.pl: