KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Pomoc drogowa Auto-Raj

Firma świadcząca pomoc drogową na terenie odcinka autostrady A4. Kompleksowe usługi pomocy drogowej obejmują, w szczególności miasta takie jak: Bochnia i Brzesko. Korzystanie z nowoczesnych holowników, umożliwia bezpieczne holowania pojazdów różnego typu.
Flota przedsiębiorstwa Auto Raj wyposażona została, w pojazdy przystosowane do transportu maszyn rolniczych, budowlanych, motorów, samochodów osobowych oraz dostawczych.

Dodatkowo oferowana jest doraźna pomoc drogowa, w postaci dowozu paliwa, towarów jak i wymiana kół czy awaryjne odpalanie pojazdów. W zależności od stopnia uszkodzenia pojazdu lub usterki, Auto Raj na życzenie Klienta może dokonać diagnozy problemów, i ich usunięcia w warsztacie samochodowym. Mechanika pojazdowa obejmuję jednak, w głównej mierze pojazdy osobowe. Do usług mechanicznych należą: wymiana płynów, kontrola hamulców, wymiana rozrządu, układy wydechowe i wiele innych.

Pomoc drogowa, oraz mechanika samochodowa jest zdecydowanym filarem na których opiera się działalność firmy. Oferowany jest także szereg innych usług min. serwis klimatyzacji samochodowej. Serwisowanie klimatyzacji odbywa się wyłącznie na terenie Tarnowa, z dojazdem do klienta tzw. "mobilny serwis klimatyzacji". Jest dużym udogodnieniem w przypadku osób posiadających maszyny rolnicze, budowlane, gdzie przemieszczanie
się tego typu pojazdami jest czasochłonne i niezbyt komfortowe.

Szczegóły strony https://autoraj.com.pl: