KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Program do warsztatu samochodowego - integra.auto.pl

Strona producenta programów do warsztatu, na której prezentowany jest zestaw programów i aplikacji do warsztatu samochodowego przyszłości. Na zestaw składają się dane serwisowo-naprawcze IDS niezbędne w każdym serwisie. Dzięki nim można wykonywać szybkie i rzetelne wyceny napraw. Drugim elementem zestawu jest program do warsztatu, dzięki któremu polepszymy organizację pracy mechaników, a także zbudujemy bazę klientów wraz z historią serwisową, obsłużymy magazyn warsztatu, czy wyślemy przypomnienia SMS do klientów. Program do warsztatu pozwala także na fakturowanie, wystawianie paragonów i innych dokumentów sprzedaży oraz współpracuje z drukarkami fiskalnymi online.
Trzecim elementem zestawu oprogramowania warsztatowego są aplikacje mobilne zarówno dla mechaników, jak i dla klientów. Aplikacja mobilna dla mechanika umożliwia szybkie przyjęcie samochodu do naprawy, wykonanie zdjęć i filmów od razu przy samochodzie, a następnie przesłanie całości dokumentacji do programu warsztatowego i na tej podstawie wykonanie szybkiej wyceny. Dzięki temu budowana jest także historia serwisowa danego pojazdu. Druga z aplikacji przeznaczona jest do komunikacji z klientem. Dzięki niej możemy wysyłać informacje do klienta z programu warsztatowego - przypomnienia o przeglądach, informacje o akcjach promocyjnych itp. Po stronie klienta możliwe jest również sprawdzenie historii serwisowej za pomocą aplikacji, która przesyłana jest wprost z programu do warsztatu. Aplikacja umożliwia także umówienie się na kolejną wizytę w warsztacie.
Wszystkie powyższe trzy elementy systemu SmartWorkshop składają się na pełne oprogramowanie warsztatowe przydatne w każdym serwisie samochodowym. Dzięki takim programom do warsztatów można przyśpieszyć obsługę klienta, polepszyć jakość wycen napraw, przyśpieszyć kosztorysowanie, zoptymalizować prace warsztatu. Te działania z kolei na pewno przełożą się na zyski firmy.

Szczegóły strony https://integra.auto.pl: