KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Rusin-pomocdrogowa - Auto laweta w Zgorzelcu i Niemczech

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług pomocy drogowej na terenie Zgorzelca i okolic. Naszych klientów zapraszamy również do wypożyczania samochodów, które umożliwią Państwu czas po odholowaniu pojazdu.
Wiemy, jak dla naszych klientów ważna jest sprawna pomoc drogowa oraz czas wykonanej usługi. Świadczona przez nas pomoc jest czynna 24 godziny na dobę. Nasze aut lawety są gotowe do wyjazdu już kilka minut po otrzymaniu zgłoszenia.
Posiadamy bogaty zestaw specjalistycznych pojazdów dostosowanych do holowania każdego rodzaju auta. Posiadamy szerokie zaplecze lawet i auto lawet. Nasze pojazdy są dostosowanie do przewozu nawet 7 osób jednocześnie odholowując pojazd na wskazane przez Państwa miejsce.

Istnieje możliwość odstawienia uszkodzonego pojazdu na plac, który jest przez nas administrowany. W większości naszymi klientami są osoby które potrzebują pomocy w odholowaniu samochodu na terenie województwa dolnośląskiego - głównie autostrady oraz drogi okolicznego Zgorzelca, jednak co raz częściej nasza auto laweta wyjeżdża na teren Niemiec.
Ilość obsługiwanych przez nas klientów świadczy o usługach na najwyższym poziomie jednocześnie oferując bardzo dobre ceny.
Kliencie pamiętaj, że jak jesteś osobą poszkodowanym w wypadku drogowym to przysługuje ci bezpłatne holowanie na koszt OC sprawcy zdarzenia. Nie trać czasu i nerwów i zaufaj firmie z doświadczeniem w pomocy drogowej.

Szczegóły strony rusin-pomocdrogowa.pl: