KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Zabudowa busa na osobowy, kampera oraz VIP | CA Richmann

WITAJ W ŚWIECIE INDYWIDUALNYCH WNĘTRZ SAMOCHODOWYCH. Zabudowy busów to nasza specjalność. Tworzeniem zabudów do wnętrz Busów zajmujemy się już od ponad 4 lat. Zawsze tworzymy je na indywidualne zamówienie, badając potrzeby i oczekiwania klienta, dobierając materiały i propozycje do pożądanego efektu. Tworzymy busy w 100% dopasowane do unikalnych wymagań naszych klientów.
Jesteśmy w stanie zająć się absolutnie każdym detalem zabudowy takim jak: fotele, tapicerka, podłoga, szyby, wyposażenie (stoły, barki, garderoby, łóżka, szafki, półki, etc. ), gniazda USB i przyłącza prądu, ekskluzywne oświetlenie, wyposażenie audio-video, nagłośnienie i detale wykończenia – listwy, zasłonki i wszystko to, co sprawia, że zabudowa busów osobowych staje się ekskluzywna i wyjątkowa.

Naszym Klientom gwarantujemy konkurencyjne ceny, krótki termin realizacji zamówienia oraz najwyższą jakość zabudowy busa na kampera, osobowy lub VIP. Tworzenie niepowtarzalnych wnętrz samochodowych ➤ Zabudowa busa na osobowy i kampera ➤ Profesjonalna obsługa, najwyższa jakość.

Szczegóły strony https://www.zabudowybusow.pl: