KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Djjacekpp.pl

Aby impreza była idealna, należy się do niej odpowiednio przygotować. To na barkach DJ - a spoczywa odpowiedzialność za wysoką jakość usług muzycznych. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnych przyjęć i współpracy z różnymi osobami spowodowały, że za konsoletą czuję się jak ryba w wodzie. Gram i organizuję zróżnicowane imprezy - urodziny, imprezy firmowe, wesela. Zadziwię Cię świeżością pomysłów i uprzejmością, przez co znakomicie odnajduję się w roli DJ - a w klubach, jak i na eleganckich przyjęciach.

DJ na wesela. Od rozpoczęcia mojej kariery zawodowej zajmuje się obsługą muzyczną wesel. Omawiam z Parą Młodą kwestie repertuaru muzycznego i programu zabaw. Dobrze dobieram muzykę do gości na weselu, troszcząc się o to żeby tego dnia każdy czuł się wyjątkowo.

Wodzirej na urodziny. Nieważne czy 18-ste czy 50 - te, każde urodziny są wyjątkowe. Dlatego też oferuję kompleksowe usługi muzyczne. Znakomicie współpracuję z młodszymi, a także z dorosłymi, którzy chcą świętować swoje urodziny i bawić się bez przerwy.

Wodzirej na imprezy firmowe. Dysponując wysokiej jakości zapleczem technicznym, z sukcesem zorganizuję każdą imprezę firmową. Gwarantuje profesjonalne usługi konferansjerskie i unikalny scenariusz imprezy dobrany do upodobań Klientów.

Mieszkam w Łodzi, lecz jako DJ pracuję w całej Polsce, jak i za granicą. W moje pracy nie stosuję prostych rozwiązań - w moje głowie rodzą się jedynie wyjątkowe i niekonwencjonalne koncepcje na Twoją imprezę. Bogata osobowość i wszechstronne umiejętności, to podstawowe przyczyny dla których warto wynająć mnie na swojej imprezie. Jestem do Waszej dyspozycji.

Szczegóły strony www.djjacekpp.pl: