KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Www.senior-akademia.pl - Trening pamięci dla seniorów

Dobrze wiemy, że ćwiczyć należy nie tylko mięśnie, ale także nasz mózg, a zwłaszcza gdy jest się seniorem. Musimy pamiętać, że wraz z wiekiem słabnie nasza pamięć.
Kłopoty z pamięcią na ogół zaczynają się bardzo niewinnie. Zdarza się, że raz na jakiś czas zapominamy o kluczach, o opłaceniu rachunku, czy o tym, że mieliśmy zadzwonić do znajomego. Z biegiem lat tego typu sytuacje mogą zdarzać się coraz częściej, a wówczas jest to uciążliwe.
Wobec tego, by nie mieć kłopotów z zapamiętywanie i cieszyć się z życia warto rozpocząć trening pamięci dla seniorów.
Sprawdzonym sposobem na pobudzanie i rozwój umysłu są ćwiczenia pamięci w formie gier edukacyjnych. Na krajowym rynku programów edukacyjnych możesz nabyć wiele ciekawych gier do trenowania pamięci. W tym miejscu warto wspomnieć o Akademii Umysłu Senior, której producentem jest firma Format - uznany producent oprogramowania edukacyjnego. W pakiecie znajdziesz ciekawe gry i ćwiczeni, które możesz wykonać indywidualnie w domu, lub też do treningu w grupie. To efektywny trening pamięci dla seniorów, którzy chcą zachować sprawny umysł niezależnie od wieku. Zestaw Akademia Umysłu Senior to 6 multimedialnych programów pobudzających nasz umysł, zawierających ćwiczenia na pamięć, koncentrację i szybkie czytanie. Ponadto dołączono poradnik, z którego dowiesz się jak ćwiczyć umysł podczas codziennych czynności oraz na czym polega trening z wykorzystaniem gier logicznych.
By nasz mózg działał dobrze nie powinien się rozleniwić, na co nierzadko mu pozwalamy. Cały czas należy dostarczać mu nowych bodźców, pochłaniać nową wiedzę, rozwiązywać zagadki czy właśnie ćwiczyć przy pomocy zestawu Akademia Umysłu Senior. Taki trening umysłu dla seniorów zapewni sprawny umysł na długie lata.

Szczegóły strony www.senior-akademia.pl: