KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Nad Jeziorem - Nieruchomości Mazury

Firma Nad jeziorem jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Siedziba biura znajduje się w Giżycku, w stolicy malowniczych Mazur. Nasz obszar działania obejmuje województwo warmińsko-mazurskie.
W naszej ofercie posiadamy mieszkania, domy, lokale oraz apartamenty zarówno na sprzedaż jak i na wynajem. Specjalizujemy się również w pośrednictwie zakupu oraz zbycia działek, zarówno budowlanych, rekreacyjnych, jak i rolnych. Nasza oferta obejmuje nieruchomości mieszczące się, nie tylko w przepięknych miastach mazurskich, ale również położone z dala od miejskiego zgiełku na urokliwych wsiach i te najbardziej pożądane, z bezpośrednim z dostępem do największego skarbu Mazur, jakim są jeziora.

W naszej firmie dbamy o to, aby do każdego klienta podchodzić indywidualnie. Staramy sprostać się wszystkim wymaganiom naszych interesantów, oraz zapewnić im profesjonalną obsługę w zakresie kupna i sprzedaży. Dbając o dobro naszych klientów, pomagamy przy wyborze źródeł oraz warunkach finansowania.

Naszym atutem jest ogromne doświadczenie w obrocie nieruchomościami, zdobyte przy przeprowadzaniu wielu zakończonych sukcesem transakcji. Ułatwia to nam zawieranie kolejnych umów, skraca ich czas oraz, co bardzo ważne pozwala uniknąć komplikacji, które mogłyby wynikać ze źle zawartych transakcji.

Nieruchomości na mazurach, a zwłaszcza te w pobliżu jezior mogą stanowić bardzo dobre źródło dochodu. Wiele osób zwłaszcza w okresie letnim przyjeżdża do tej urokliwej krainy i wynajmuje domy, mieszkania oraz apartamenty. Chętnie pomożemy również w sprzedaży Waszej nieruchomości.

W tym bardzo turystycznym miejscu warto jest skorzystać z naszych usług, aby wszystko przebiegło szybko, oraz zgodnie z prawem, niezależnie od tego czy jest się kupującym czy sprzedającym. Serdecznie zachęcamy do korzystania z usług naszej firmy. Razem znajdziemy dla was “przytulne gniazdko”.

Szczegóły strony nadjeziorem.info.pl: