KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

OMAG - wciągniki łańcuchowe i wiertnice - producent

Przemysł górniczy od kilkudziesięciu lat korzysta z urządzeń fabryki OMAG, natomiast z usług obróbki skrawaniem korzystają przedsiębiorstwa przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego, kolejowego, energetycznego. Jako producent realizujemy powierzone zadania będąc w stałym kontakcie z kontrahentami, co pozwala na wykonywanie produktów dokładnie takich, jakich oczekują klienci.
W ofercie dla górnictwa dostarczamy jako producent wiertnice, wciągniki łańcuchowe, agregaty hydrauliczne, belki transportowe, hydrauliczne wciągniki przejezdne i inne urządzenia, które mogą pracować w kopalniach o trudnych warunkach wydobycia (zagrożenia wybuchem metanu, pyłu węglowego, kopalnie o dużym stopieniu wilgotności).

W obszarze działalności obróbka skrawaniem oferujemy usługi takie jak toczenie, frezowanie CNC, wiercenie, malowanie mokre i proszkowe, obróbkę cieplno – chemiczną, szlifowanie, wytaczanie, przeciąganie, dłutowanie, elektrodrążenie. Nasze usługi obróbki to m. in. oferta na koła zębate, obróbka skrawaniem odbywa się tutaj na maszynach Gleason-Pfauter GP300 - frezarka obwiedniowa CNC oraz Gleason-Pfauter P300ES - dłutownica obwiedniowa CNC.

Park maszynowy w OMAG-u obejmuje bardzo różnorodne urządzenia i maszyny. Wśród nich znajdują się tokarki, frezarki CNC. frezarki CNC obwiedniowe do kół zębatych, dłutownice obwiedniowe do kół zębatych, wyważarki, znakowarki, przeciągarki takich marek jak Gleason-Pfauter, TECHNIFOR, MAZAK, OKUMA, TOPPER, HWACHEON, EMAG.

Nasza oferta dla górnictwa oraz z zakresu obróbki skrawaniem skierowana jest do klientów krajowych oraz zagranicznych (europejskich, amerykańskich, azjatyckich, afrykańskich, rynku rosyjskiego).

Szczegóły strony omag.com.pl: