KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Regały magazynowe Sinlog Warszawa

Regały magazynowe, regały przesuwne, wózki magazynowe, wózki widłowe elektryczne i całe wyposażenie magazynu. Zajmujemy się tworzeniem magazynów od podstaw oraz audytem istniejących magazynów. SinLog oferuje swoim Klientom pomoc w budowie magazynów pod klucz. Nasza firma analizuje wspólnie z Klientem jego potrzeby oraz przepływy towarów w celu dobrania optymalnego rozwiązania magazynowego, następnie negocjuje warunki w imieniu klienta z projektantem i wykonawcą obiektu.
Regały magazynowe
W naszej ofercie znajdują się następujące pozycje:
1. regały wjezdne
2. automatyczne regały magazynowe
3. regały przepływowe
4. przejezdne regały
5. regały paletowe
6. regały magazynowe wysokiego składowania

Spośród regałów stałych wyróżnia się regały ramowe do obsługi ręcznej, regały ramowe paletowe oraz regały do materiałów o większych gabarytach. Wymienione regały są wykorzystywane do składowania rzędowego, co umożliwia bezpośredni dostęp do każdego asortymentu.
Wybór regałów magazynowych to jedno, druga sprawa to cała logistyka ich posadowienia i przemyślenia korytarzy jezdnych dla wózków. Zaplanujemy całą powierzchnię magazynową, ustawienie regałów, „mapę magazynu”. Dobierzemy odpowiednie regały do specyfiki branży klienta (klasyczne, jezdne, wjezdne, antresole, grawitacyjne, automatyczne, półautomatyczne itp. ).
Dla bardziej wymagających klientów mamy takie rozwiązania jak regały automatyczne. Dzięki połączeniu tych dwóch systemów możliwa jest budowa mniejszego magazynu do składowania i obsługi danej ilości towaru na paletach. W takim systemie operatorzy mogą sterować regałami ręcznie, za pomocą pulpitu sterowniczego lub automatycznie za pomocą pilota. Taki regał daje nawet do 70% oszczędności miejsca w magazynie co przekłada się na oszczędności w jego budowie. Dodatkowo taka konstrukcja umożliwia przesuwanie regałów bez konieczności wysiadania z wózka widłowego.
Zastosowanie regałów przesuwnych, czyli automatycznych typu Movirack umożliwia maksymalizację pojemności zarówno nowo powstających, jak i istniejących obiektów magazynowych z zachowaniem bezpośredniego dostępu do każdej palety.

Szczegóły strony https://sinlog.pl: