KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Https://www.swiatkregli.pl/

Gra składająca się z dziesięciu kolejek, a gracz w każdej kolejce może wykonać dwa rzuty. Ile osób wie, w jakiej grze obowiązują między innymi takie zasady? Oczywiście to kręgle, czy jak chcą niektórzy bowling. Gra ta, szalenie popularna w Stanach Zjednoczonych, dopiero zdobywa sympatyków w naszym kraju i jest ich coraz więcej. Zrzeszają się w klubach, organizują zawody. Czynią wszystko, aby ta całkiem sympatyczna gra zdobyła uznanie, na jakie z pewnością zasługuje.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych i obecnych pasjonatów tej zabawy, Świat Kręgli stworzył bazę, w której możemy wyszukać kręgielnie, znajdujące się na terenie całego kraju. Jednak to nie wszystko. Znajdziemy tu także wiele przydatnych informacji związanych z kręglami. Zasady gry, które oczywiście stanowią o sukcesie tego sportu. Historia kręgli i kręgielni, których na świecie powstaje coraz więcej.
Komu raz uda się osiągnąć strike, zapewne będzie chciał osiągnąć więcej. Zdrowa rywalizacja i przejrzyste zasady, czynią tę zabawę tak popularną. Nie dziwi więc coraz większe grono wielbicieli i pasjonatów bowlingu. Także w Polsce, a Świat Kręgli stara się, aby zasady, historia oraz miejsca, gdzie można zagrać były znane każdemu pasjonatowi tej gry.
Tak więc znajdźmy kręgielnię najbliżej naszego miejsca zamieszkania. Zbierzmy grupkę przyjaciół i udajmy się do miejsca, w którym zabawa i zdrowa rywalizacja są na porządku dziennym. Na pewno jeszcze wiele razy zechcemy się dobrze bawić w ciekawym miejscu z całkiem dobrą grą.

Szczegóły strony https://www.swiatkregli.pl: