KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Klockoland Centrum Nauki i Zabawy z klockami LEGO

Zastanawiasz się co warto zobaczyć w Krakowie? Wpadnij na Mikołajską 13! Gdy odwiedzasz z rodziną Kraków atrakcje dla dzieci mogą być bardzo poszukiwane. Zdajemy sobie sprawę iż na pierwszy rzut oka Kraków dla dzieci może wydawać się mało atrakcyjny. Jednak staramy się udowodnić że odwiedzając Kraków ciekawe miejsca dla dzieci są na wyciągnięcie ręki! Tuż obok najsłynniejszego Rynku Głównego w Polsce znaleźć mogą Państwo atrakcję którą doceni każdy członek rodziny bez względu na wiek. W naszym interaktywnym centrum mogą Państwo wraz z całą rodziną nie tylko sterować robotami ale również dzięki strefie kreatywnej mogą Państwo spróbować własnych sił w budowaniu konstrukcji z LEGO. Wierzymy że w ten sposób ciekawe miejsca w Krakowie które czekają na dorosłych staną się również atrakcją dla dzieci.

Jeśli chcesz zorganizować urodziny dla dzieci Kraków nie musi być nudny! Jeśli zależy Państwu na zorganizowaniu niepowtarzalnych i oryginalnych urodzin nasza oferta jest skierowana do Państwa.
Zapraszamy wszystkich młodych Jubilatów do naszego Centrum Edukacji i Zabawy gdzie każde urodziny są wyjątkowe. Organizując u nas urodziny dziecka zapewniają mu Państwo nie tylko wyjątkowe wspomnienia z zabawy z lego. Dzięki pomocy naszych animatorów Państwa dziecko ma szanse poznać tajniki budowania robotów i lepiej poznać świat techniki. . Swoje atrakcje Kraków kryje głównie w obrębie Starego Miasta. Nie inaczej jest z naszym Centrum więc jeśli rodzice gości zechcieliby skorzystać z uroków Rynku Głównego w trakcie urodzin u nas jest on na wyciągnięcie ręki.

Jeśli chodzi o półkolonie Kraków jest jednym z wielu miast w których organizowaliśmy edukacyjną rozrywkę dla dzieci w tej formie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zapewnić najlepszą usługę, które łączy w sobie zabawę i edukacje a to wszystko przy użyciu uwielbianych przez dzieci klocków
LEGO.

Szczegóły strony https://klockoland.eu: