KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Mariuszkowalczyk.eu rozwój osobisty, szkolenia biznesowe, coaching

Blog o rozwoju osobistym, którego autorem jest Mariusz Kowalczyk to blog łączący tematy psychologii pozytywnej, psychologii osiągnięć oraz praktycznej wiedzy biznesowej. Mariusz Kowalczyk jest autorem setek artykułów w tym artykułów na temat zarządzania czasem, produktywności, psychologii pozytywnej, motywacji, inteligencji emocjonalnej czy komunikacji interpersonalnej.

Zarządzanie czasem to ważny element życia autora. Mariusz Kowalczyk opisuje w swoich artykułach matrycę eisenhowera czyli narzędzie do wyznaczania sobie priorytetów, dzieli się techniką pomodoro pomocną w zwiększaniu efektywności czy daje praktyczne rady i wskazówki na temat zwiększania wydajności.

Na blogu o rozwoju osobistym znajduje się także wiele artykułów uczących pracy z własnymi emocjami, tym czym są podstawowe emocje oraz w jaki sposób można je rozpoznawać. Mariusz Kowalczyk pokazuje i uczy skąd biorą się emocje, pokazuje w jaki sposób można je nazywać, pokazuje czym są emocje podstawowe. Daje też przy praktyczne wskazówki i ćwiczenia pozwalające rozwijać umiejętności miękkie.

Komunikacja interpersonalna, asertywność, umiejętność mówienie nie, skuteczna komunikacja to także tematy, które można znaleźć na blogu o rozwoju osobistym. Znajduje się tam wiele artykułów na temat tego w jaki sposób lepiej się komunikować czy porozumiewać ze sobą, czy budować prawdziwe uczucia. To dzięki takiej wiedzy umiemy nabierać pewności siebie, radzić sobie w sytuacjach konfliktowych czy prowadzić dużo skuteczniejsze burze mózgów.

Mariusz Kowalczyk to także certyfikowany coach ICF oraz trener umiejętności miękkich z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się głównie w technikach komunikacyjnych, komunikacji interpersonalnej, zarządzaniu czasem, zarządzaniu emocjami. Porusza także tematykę biznesową o czym opowiada na szkoleniach biznesowych, które prowadzi. Mariusz prowadzi burze mózgów, szkolenia dla firm i przedsiębiorców.

Szczegóły strony mariuszkowalczyk.eu: