KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Zaczepka.net

Związek z drugą osobą to pięknie przeżycie, które wpływa na rozwój całej naszej osobowości i naszego sposobu patrzenia na świat. Jednak czasem prowadzi on nas do destrukcyjnego niszczenia samych siebie co jest już bardzo złe. Jednak czy pomimo tylu sprzeczności jakie nami miotają na początku nowej znajomości warto jest podjąć ryzyko? Myślę, że tak.
Od początku istnienia gatunku ludzkiego ludzie łączyli się we wszelkiego rodzaju społeczności oraz tworzyli ze sobą pary. Myślę, że jest to spowodowane poczuciem bliskości oraz chęcią uzyskania pomocy w codziennych życiowych sprawach. Każdy człowiek potrzebuje bliskości oraz wsparcia które jest niezbędne aby móc się prawidłowo rozwijać. Dzięki drugiej osobie jesteśmy w stanie nabrać prawdziwej motywacji do działania oraz nie tylko. Jedną z największych sił napędowych całej ludzkości to miłość. Ona powoduje całkowicie zmianę światopoglądu oraz obraz osoby w której się zakochaliśmy. Przestajemy patrzeć na tą osobę przez pryzmat tego co sobą reprezentuje, lecz przez obraz naszego serca które często jest bardzo omylne, źle interpretując realne sygnały docierające do nas ze świata zewnętrznego na jej temat. Dlatego tak dużo można spotkać historii o nieszczęśliwej miłości czy zdradach. Jednak każdy przynajmniej raz w życiu doświadczył miłości i może sobie zdać sprawę z tego, że działa ona jak narkotyk, który jak raz się pozna to nie można bez niego wyobrazić sobie życia. Bez niego życie staje się puste, nie ma sensu oraz powoduje, że wpadamy w otchłań samotności. Ta otchłań z kolei może złamać i wpędzić w depresję z której bez wątpienia ciężko jest wyjść.
Miłość to uczucie, które balansuje na krawędzi ludzkiego szczęścia lub depresji. Jednak pomimo wielu nieszczęść, które ona może nam przynieść daje o wiele więcej radości i zadowolenia rekompensujące te negatywne. Bo czym by było życie faceta bez ukochanej kobiety, która będzie przy nim w każdym momencie jego życia szczególnie kiedy jest trudno albo źle. Albo te chwile w których czujemy, że z tą osobą która jest przy nas doskonale nas rozumie i wie czego potrzebujemy. To jest bezcenne.

Szczegóły strony https://www.zaczepka.net: