KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Allbag.pl Ekologiczne torby reklamowe

W świecie nośników reklamy pojawia się dobrze wszystkim znany obraz toreb na zakupy które towarzyszą ludziom podczas codziennych wizyt w sklepach. Dzięki wykorzystaniu tego elementu dekoracyjnego, możesz stworzyć własne nadruki i zamieścić je na torbach wykonanych z bawełny, lnu, a także na papierowych jednorazówkach. Doskonale nadają się na prezent, zapakowanie towaru dla klienta.
Takie opakowanie może później znajdować się w mieszkaniu Twoich klientów, przypominać o sobie swoim nadrukiem z logo firmy. W ten sposób uzyskujesz doskonałą formę reklamy którą dodatkowo tworzysz przy okazji, zupełnie nieświadomie nanosząc nadruki na torebki w swoim sklepie.
Doskonale nadaje się jako podarunek dla klientów. Niedrogie, modne, stylowe, a w dodatku własny nadruk.
Zapakuj prezent świąteczny w torbę bawełnianą ze stylową grafiką i logo swojej firmy, wyślij klientom. Docenią i zapamiętają Twój gest, a w dodatku być może taka dekoracja w publicznym miejscu przyczyni się do zwrócenia uwagi na Twoją markę przez osoby trzecie.
Łącząc dekorację i reklamę, stwarzamy warunki które umożliwiają nam niezbadane pokłady możliwości.
Wyobraź sobie drogę jaką przebywają setki takich toreb z nadrukiem reklamowym, miejsca które pokonują w każdej kolejnej minucie, godzinie, tygodniu i miesiącu. Ile spojrzeń otrzymują, w holu, pasażu handlowym, windzie, mieszkaniach, portach lotniczych. Nie jedna z Twoich toreb reklamowych może znaleźć się na Biegunie Północnym, albo jakimś trafem na promie kosmicznym zmierzającym na orbitę okołoziemską.
Tu się zatrzymajmy, być może jednak astronauci mają rygorystyczny regulamin i nie będą wyjmować kanapek zapakowanych w Twoją torbę reklamową na wizji z broadcastingu z wnętrza stacji.
Mimo wszystko, trwałe i wytrzymałe torby bawełniane mogą się idealnie spełniać w roli długoterminowego medium reklamowego, wypełniając przy tym funkcję pożytecznych gadżetów i pomocnych handybags.
Zapraszamy do nas.

Szczegóły strony www.allbag.pl: