KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Antyki d'Raculi

Antykidraculi - Dzieła sztuki, meble, porcelana, srebra, varia, obrazy, szkło, i inne antyki. Opinie ekspertów i certyfikaty. ZAPRASZAMY
Na 500m2 oferujemy antyki z różnych okresów historycznych: Empire, Biedermeier, Ludwik Filip, Renesans, Barok, Rokoko. Meble w typie Boulle i Napoleon III. Wśród dostępnych pozycji znaleźć można, między innymi, serwantki o smukłych i delikatnych nóżkach, masywne szafy, dostojne kredensy i komody, sekretery z szufladkami, stoły z różnych gatunków drewna, a także bogato zdobione żardiniery. Posiadamy także szeroką ofertę oświetlenia. Mosiężne żyrandole dostosowane do współczesnych instalacji elektrycznych, porcelanowe lampy i srebrne świeczniki.
Zapewniamy profesjonalny transport, który pozwoli uchronić niepowtarzalne i delikatne elementy wyposażenia przed ewentualnym uszkodzeniem. Jesteśmy w stanie dotrzeć do dowolnego miejsca w kraju, np. do Warszawy, Krakowa, Poznania czy Lublina. Dokładamy też wszelkich starań, aby oferowane przez naszą firmę usługi spełniały najwyższe standardy europejskie.

Szczegóły strony antykidraculi.com: