KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Eko Drogeria, Turbany na głowę, chusty po chemioterapii - ekoamazonka.pl

Zapraszam do skorzystania z oferty naszego sklepu Eko Amazonka. Jesteśmy ekologiczną drogerią internetową z siedzibą w Warszawie Wesołej. Jesteśmy firmą rodzinną stawiającą na jakość, uczciwe produkty, ważne jest dla nas zadowolenie klienta. Oferujemy dobrej jakości naturalne kosmetyki: mydła, peelingi, świece sojowe, naturalne dezodoranty, pomadki, kremy do twarzy. Stawiamy na polskie marki i dobre składy INCI. Nasz asortyment został starannie wybrany. Jeśli zastanawiasz sie czy naturalna pielęgnacja jest dla Ciebie - to odpowiedź jest bardzo prosta! Ekologiczna i naturalna pielęgnacja ciała jest najlepsza - zacznij żyć w zgodzie z naturą i wypróbuj nasze produkty!
Szukasz pomysłów na prezent czy upominek dla bliskiej osoby? Również możemy Ci pomóc - w ofercie sklepu znajdziesz rozmaite zestawy prezentowe. Zestawy kosmetyków naturalnych są w różnych cenach - kazdy znajdzie coś dla siebie i bliskich. Zestawy prezentowe są pięknie opakowane w pudełko z okienkiem i ozdobną kolorową kokardę. Produkty zaś są ładnie wyeksponowane dzięki kolorowym wypełnieniom w postaci eko wiórków.
Oprócz kosmetyków sprzedajemy także chusty na głowę i turbany dla Amazonek. Nakrycia głowy szyte są w Polsce z naturalnych, miłych w dotyku i wygodnych materiałów: bawełny premium i bambusa. W ofercie sklepu znajdziesz wiele modeli turbanów po chemioterapii czy chust damskich zarówno z szarfami do samodzielnego zawiązania czy też w wersji bez szarf - turbany gotowe do założenia. Strona naszego sklepu: https://ekoamazonka. pl/ Serdecznie zapraszamy:)

Szczegóły strony https://ekoamazonka.pl: