KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Experiago - zestawy prezentowe i kosze upominkowe

Experiago specjalizuje się w eleganckich i kreatywnych prezentach biznesowych oraz nagrodach motywacyjnych i lojalnościowych. Dzięki serwisowi Experiago obdarujesz swoich kontrahentów i pracowników wyjątkowymi zestawami prezentowymi, a na święta pomysłowymi koszami upominkowymi.
Kosze świąteczne z mają elegancką formę tradycyjnych koszy lub stylowych pudełek prezentowych wysokiej jakości. Ich zawartość cechuje się oryginalnością i jakością produktów dobranych w zestawy. Nasze kosze świąteczne stanowią niebanalne połączenie świątecznych smaków (wyszukane alkohole, wyborne herbaty i kawy, wyselekcjonowane smakołyki) i oryginalnych dodatków (akcesoria do wina, whisky, upominki dla niej i dla niego) ujętych w stylowe opakowanie. Experiago proponuje dodatkowe ciekawe możliwości brandingu i personalizacji prezentów oraz dodatkowe usługi, jak na przykład wysyłka zestawów prezentowych bezpośrednio do Twoich klientów.
Postaw na Oryginalne pomysły prezentowe dla firm, które wyróżnią Cię dobrym gustem i zrobią niezapomniane wrażenie na odbiorcy.

Szczegóły strony https://experiago.pl: