KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Modest - sprzęt ogrodowy i maszyny budowlane

Cenisz wysokiej klasy urządzenia? A może chciałbyś mieć narzędzia ogrodowe? Jeżeli marzy Ci się pięknie prezentująca się przestrzeń wokół Twojego lokum, to dobrze, że tu jesteś! Dzięki nam swoje przydomowe obowiązki wykonasz szybciej i dokładniej. W naszej firmie znajdziesz wszystko, co potrzebne przy pielęgnacji żywopłotów i krzewów, jak również przy pracach budowlanych.
Wybierz usługi fachowców! Dzięki temu, że działamy praktycznie od dwóch dekad, doskonale wiemy, czego trzeba mężczyznom do koszenia, sprzątania oraz szlifowania. Sklepy Modest znajdują się w czterech miastach, a centrala – w Przedborowie (woj. Wielkopolskie).
Oferujemy małe i duże narzędzia do ogrodu, które znacznie ułatwią rozmaite zadania wykonywane także i przez osoby pracujące w ogrodzie. Można zaopatrzyć się u nas w m. in. : wiertarki, mikrociągniki, młoty, jak i szlifierki kątowe. W ten sposób podstawowe prace ogrodowe nie będą już utrapieniem. Wszystkie sprzęty zostały wyprodukowane przez popularne firmy, tj. : VIKING, FOGO i Karcher – spełnią one wymagania także i tych najbardziej wybrednych klientów.
Oprócz sprzedaży, proponujemy kompleksowe usługi doradcze i szkolenia w zakresie obsługi urządzeń. Ponadto, jeśli widzą Państwo trudności w dotarciu do firmy Modest, szkolenie będzie mógł przeprowadzić fachowiec, we wskazanym przez Państwa mieście.
Nasza firma umożliwia również serwis sprzętu przez czas trwania gwarancji oraz po jej upływie. Serwis dotyczy tych elektronarzędzi, które sprzedajemy w naszej firmie. Nasi pracownicy są uprawnieni do naprawy, o czym świadczą przepisowe dokumenty. Dzięki rozmaitym szkoleniom stale podnosimy kwalifikacje.

Szczegóły strony www.modest.pl: