KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Optyk Hilary - Salon Optyczny Ełk

Pan Hilary zgubił okulary? Znajdziesz je u nas w Optyku Hilary w Ełku. Zajmujemy się profesjonalnym doborem okularów korekcyjnych oraz soczewek kontaktowych. Oferujemy jedynie renomowane marki polskie oraz zagraniczne, takie jak JZO, HOYA, Essilor, Alcon i wiele innych.
Zapewniamy również serwis posprzedażowy, a także naprawy okularów zakupionych u nas.
Zawsze chciałeś widzieć świat przejrzyście, teraz już możesz. Zbadamy Twoje oczy i przygotujemy Ci w ekspresowym tempie okulary dopasowane do Twoich potrzeb.
Soczewki korekcyjne, którymi dysponujemy to m. in szkła progresywne, fotochromowe, antyrefleksyjne, polaryzacyjne, z filtrami UV.
Dostępne są u nas również okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV oraz polaryzacją. Dysponujemy szeroką gamą akcesoriów, takich jak futerały, szmatki czyszczące, płyny do soczewek i wiele innych.
Badania wzroku przeprowadzane są na miejscu w naszym profesjonalnym gabinecie przez fachowych specjalistów po wcześniejszym umówieniu.
Występuje u nas możliwość zrobienia okularów na receptę NFZ. Przyjdź do naszego salonu w Ełku i sam się przekonaj. Twoje oczy to Twój skarb. Odważ się dobrze i przejrzyście widzieć. Inwestycja w dobre okulary zwróci Ci się natychmiast. Czekamy na Ciebie.

Szczegóły strony optykhilaryelk.pl: