KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Piubello.pl - kocyki bambusowe

Sklep internetowy Piubello. pl z pościelą dla dzieci oferuje Państwu kocyki bambusowe dla dziecka i niemowlaka oraz różnych rozmiarów i różnej grubości otulacze bambusowe. Kocyk bambusowy wykonany jest z delikatnej przędzy bambusowej z domieszką bawełny. Kocyk bambusowy, otulacz to idealne okrycie dla maluszka nie tylko w okresie letnim, ale i w czasie chłodniejszych dni. Otulacz bambusowy pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę ciała i gwarantując dziecku zdrowy i niczym niezakłócony sen.
Nasze kocyki bambusowe pochodzą od polskich producentów i są wykonane z najwyższej jakości atestowanej przędzy. Włókna bambusa wykazują właściwości antybakteryjne, antyalergiczne oraz przeciwgrzybiczne, hamują rozwój mikroorganizmów i skutecznie neutralizują nieprzyjemne zapachy. Charakteryzują się dużą przewiewnością i nie dopuszczają do przegrzania dziecka. Bambusowy kocyk dla dziecka służy przede wszystkim za okrycie podczas drzemek i spacerów, ale sprawdza się także jako delikatne podłoże, na którym kładziemy dziecko lub miła w dotyku przytulanka do spania.
Na Piubello. pl oferujemy kocyki bambusowe w kolorze różowym, niebieskim, zielonym i szarym. Kocyki i otulacze bambusowe stanowią niezbędny element każdej wyprawki niemowlaka.

Szczegóły strony https://www.piubello.pl: