KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Prezentokracja - Pomysły na ciekawe i oryginalne prezenty

Prezentokracja oferuje oryginalne i niezapomniane prezenty w formie przeżyć, które możesz podarować bliskim osobom. Od 2009 roku Prezentokracja inspiruje do przeżywania i dzielenia się wyjątkowymi momentami. Oferta obejmuje ponad 700 niezwykłych przeżyć. Od ekstremalnych prezentów, takich jak: skok ze spadochronem czy flyboard, atrakcje motoryzacyjne takie jak jazda Lamborghini czy Ferrari, loty widokowe samolotem i balonem aż po błogi relaks podczas zabiegów i weekendów SPA.
Prezenty-przeżycia są wykorzystywane przy najróżniejszych okazjach, takich jak: urodziny, rocznice, wesela, wieczory kawalerskie i panieńskie. Prezentokracja jest także zaufanym partnerem dla firm w zakresie prezentów i nagród dla pracowników, nagród rocznych i jubileuszowych oraz upominków dla Klientów.
Możliwość realizacji prezentów w całej Polsce. Prezenty mają formę voucherów, które można zamówić online z dostawą za pośrednictwem poczty polskiej lub kuriera lub elektronicznie wybierając voucher online dostępny w zaledwie kilka minut.

Szczegóły strony https://prezentokracja.pl: