KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Regalit regały paletowe

Regały paletowe do zastosowań przemysłowych

Choć nazwa tego typu regałów mówi nam o ich przeznaczeniu, znajdują one zastosowanie również w przypadku niespaletyzowanych ładunków. Po dokładny projekt skonkretyzowany pod kątem oczekiwań warto zgłosić się do doświadczonego usługodawcy, najlepiej renomowanego. Regały paletowe występują w wielu rodzajach. Zobaczmy, co możemy wybrać.

Regały paletowe rzędowe

Składowanie ładunków na paletach wymaga dobrego rozwiązania w magazynach. W tym celu służą regały złożone z ram i trawersów. Projekt palet rzędowych przygotowywany jest pod kątem wielkości pomieszczenia magazynowego, oczekiwań przedsiębiorstwa, ale też rodzaju wózka widłowego obsługującego palety. Regały rzędowe posiadają dodatkowe wyposażenie, które umożliwia magazynowanie różnego rodzaju ładunków na paletach.

Regały paletowo-półkowe

W przypadku ręcznego składowania małych i średnich ładunków służą regały paletowo-półkowe. Na szczególną uwagę zasługuje jeden z rodzajów tego rozwiązania, a mianowicie system dynamiczny umożliwiający szybką i prostą zmianę wysokości półek w zależności od konkretnej potrzeby. To system, który w każdej chwili może być rozbudowany o następne poziomy.

Regały paletowe przesuwne

Alternatywą tradycyjnych regałów paletowych rzędowych są regały przesuwne. Są wygodniejsze w użytkowaniu, ale przede wszystkim zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Wózki z regałami przemieszczają się dzięki elektrycznemu systemowi sterowania, a czujniki ruchu zabezpieczają się niekontrolowanym ruchem ciągów regałowych.

Szczegóły strony regalit.pl: