KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Sklep Sapindus - Drogeria Internetowa i kosmetyka naturalna z Aleppo

Firma internetowa Sapindus została zainicjowana w roku 2013. Na stronie sklepu internetowego skupiamy umożliwiamy sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Nasza wyselekcjonowana oferta opiera się bazowo na oryginalnym szarych mydłach z Aleppo, szczoteczkach Miswak, oleju arganowym i masłach shea. Zaopatrujemy duże, znane drogerie, sklepy internetowe, salony kosmetyczne i salony spa. Doradzamy w zakupach. Dla naszych klientów dedykujemy blog tematyczny mydeł Aleppo. Rozwiewamy tam wszelkie wątpliwości z nim związane. Na blogu tego polularnego mydła z Aleppo zamieszczamy także informacje na temat właściwości, zastosowania w branżach medycznych i kosmetyce ogólnej.
Wszystkie mydła Aleppo w naszej ofercie powstają z najczystszych oliwek i olejków laurowych. Zapewniamy dzięki temu doskonałe nawilżenie i regenerację skóry oraz włosów. Na naszej witrynie zamieszczamy również wiadomości związane z metodami pielęgnacji oraz wpływu naturalnych mydeł Alep na skórę. Doradzamy też w wyborze odpowiedniego stężenia dla Twojej skóry.

Dobrze znane szare mydła Aleppo słyną ze swej specyfiki, która potrafi silnie wspierać leczenie chorób skórnych takich jak: atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, trądzik różowaty.
Dzięki bogatej koncentracji witaminy E mydło naturalne nawilży i odświeży naszą całą skórę i włosy.
Dermatolodzy polecają kostki mydeł z Aleppo, które dodatkowo uzupełniają proces leczenia. Te mydła nie podrażniają naszej cery, nie powodują podrażnień, ani alergii. Mogą być więc z powodzeniem stosowane zwłaszcza u niemowląt i małych dzieci.

Jednak podczas używania lub kupowania tych mydeł klienci mogą nie zwracać uwagi na pewne aspekty. Mianowicie, kupując mydło, należy zawsze zwracać uwagę na miejsce produkcji. Proszę zauważyć, że Syria jest obecnie w konflikcie zbrojnym już od 2011 r. Tak więc procesy produkcyjne tego naturalnego szarego mydła zostały już dawno wstrzymane wstrzymane, a zakłady zostały przeniesione z Syrii do Arabii Saudyjskiej i Turcji. Dlatego też na etykiecie Aleppo muszą być widoczne takie dane jak chociażby kraj pochodzenia.
Unikaj więc kostek oznaczonych logiem „wyprodukowanego w Syrii”.

Zamiast tego powinny być informacje o kraju takim jak Arabia Saudyjska lub Turcja. Zalecamy zatem podjęcie dalszych środków ostrożności przy zakupie mydła Aleppo. Jeśli masz pytania dotyczące mydła Aleppo, miswak, oleju arganowego lub masła shea, nie wahaj się do nas zadzwonić lub napisz do nas e-mail. Z pewnością otrzymasz odpowiednią poradę.
Sklep internetowy Sapindus Zaprasza!

Szczegóły strony https://sapindus.pl/blog/mydloaleppo/: